راهنمای نویسندگان

با سلام و احترام خدمت پژوهشگران محترم،
لطفا جهت ارسال مقاله به موارد زیر توجه فرمایید و به اطلاعاتی که در سایت کنفراس اطلاع رسانی خواهد شد، توجه لازم را مبذول دارید.

 1. با استفاده از الگوی فارسی/ انگلیسی مقالات که در پایین همین صفحه قرار داده شده است، مقاله خود را آماده کنید.
 2. با استفاده از راهنمای تصویری ثبت نام و ارسال مقالات، مقاله خود را در سامانه Microsoft CMT به آدرس https://cmt3.research.microsoft.com/ICBME2019/ بارگذاری نمایید. (استفاده از راهنمای تصویری ضمیمه شده در پایان همین صفحه تا آخرین مرحله ضروری است.)
 3. در این دوره امکان ارسال مقاله به صورت چکیده گسترده وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد به راهنمای بخش مربوط به چکیده گسترده مراجعه کنید.
 4. آخرین مهلت ارسال مقالات، 31 تیر 1398 تعیین شده است.
 5. توجه داشته باشید که در مرحله انتخاب areas، حتما شاخه مربوط به مقاله خود را انتخاب نمایید.
 6. برای همه مقالات (هم فارسی و هم انگلیسی) باید عنوان، چکیده و کلمات کلیدی را صرفا به زبان انگلیسی در سامانه وارد کنید . ضروری است که نویسندگان مقالات فارسی هم، ترجمه انگلیسی همه موارد از جمله عنوان، چکیده و کلمات کلیدی را در پرونده مقاله خود، در سامانه به جای عنوان، چکیده و کلمات کلیدی وارد نمایند. بخش انگلیسی کتابچه دو زبانه کنفرانس و لوح فشرده از این نوشتار بدون انجام ویرایش تهیه خواهد شد.
 7. در مرحله وارد کردن مشخصات مقاله، توجه داشته باشید که حتما پاسخ مربوط به زبان مقاله را به درستی پاسخ دهید.
 8. توجه فرمایید اسامی، نشانی(دانشگاه و ...) و ایمیل همه نویسندگان در سامانه به درستی وارد شده باشد. از ساختن حساب کاربری جدید برای افرادی که حساب کاربری دارند خودداری فرمایید.
 9. لطفا دقت فرمایید مقالاتی که این موارد را رعایت نکرده باشند، در سی دی و کتابچه کنفرانس بصورت صحیح وارد نمی‌شوند و مسئولیت آن به عهده نویسنده خواهد بود.
 10. برای پرداخت هزینه داوری، بخش راهنمای ثبت نام در سایت کنفرانس را به دقت مطالعه نمایید. توجه داشته باشید که هزینه داوری اولیه یک مقاله (1,000,000 ریال، یک میلیون ریال) است. پس از پرداخت این مبلغ مطابق راهنمای تصویری  موجود در بخش راهنمای ثبت نام ، ایمیل حاوی رسید پرداخت را برای ایمیل کنفرانس به نشانی (icbme2019@icbme.ir) ارسال نمایید. (توجه: از پرداخت هزینه ثبت نام قبل از اعلام نتایج پذیرش مقالات خودداری فرمایید و فقط هزینه داوری مقالات را پرداخت کنید.)
 11. سعی کنید در همه مراحل از همان ایمیلی استفاده کنید که در سامانه CMT وارد کرده اید.
 12. نسخه کامل همه مقالات بایست به صورت PDF بارگذاری شود. همه نکاتی که در راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله بیان شده‎اند باید رعایت شوند. 
 13. توجه داشته باشید که ارائه گواهی پذیرش مقاله، ملزم به حضور شما در کنفرانس و ارائه‏ ی مقاله است. در صورتی که در تاریخ کنفرانس امکان ارائه مقاله را ندارید، پس از پذیرش، باید یکی از نویسندگان را به عنوان ارائه دهنده در سامانه وارد بفرمایید. در صورتی که به هیچ عنوان امکان ارائه مقاله برای شما وجود ندارد، از ارسال مقاله و پرداخت هزینه داوری خودداری نمایید که متضرر نشوید.
 14. در کنفرانس مهندسی پزشکی، مقالات مروری یا مقالاتی که حداقل یکی از نویسندگان آن‎ها از اعضای هیئت علمی دانشگاه‎ها نباشند، پذیرفته نخواهند شد.
 15. لازم به ذکر است در صورتی که پس از داوری از ارائه مقاله منصرف شوید، یا مقاله یکی از شرایط مورد شماره 14 را داشته باشد، مقاله شما حذف شده، هزینه داوری نیز مسترد نخواهد شد.

 

در هر یک از مراحل فوق، در صورت بروز مشکل یا سوال، با ایمیل کنفرانس به نشانی (icbme2019@icbme.ir) مکاتبه فرمایید.

با تشکر و آرزوی موفقیت

دبیرخانه بیست و ششمین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی ایران