چهارمین دوره مسابقه ملی ایده بازار و فن بازار تخصصی مهندسی پزشکی دانشگاه شهاب دانش

ایده پرداز و فناور محترم:

ضمن خوشامدگویی به جنابعالی، لازم به ذکر است اولین دوره مسابقه ملی ایده بازار تخصصی مهندسی پزشکی دانشگاه شهاب دانش همزمان با برگزاری بیست و پنجمین کنفرانس مهندسی پزشکی ایران در دانشگاه شهاب دانش برگزار می‌گردد. در این دوره مسابقات، از هر ایده شما  حمایت مالی و معنوی خواهد شد و بر روی آن سرمایه‌گذاری خواهد شد. هدف از این رویداد باز کردن دریچه‌ای جدید جهت روشن‌تر کردن مسیر راه به سمت تحقق ایده‌های شما خواهد بود به‌گونه‌ای که بتوانید از علم خود جهت ایجاد فرصتی برای کسب‌وکار و موقعیت شغلی استفاده کنید.

این ایده بازار با هدف افزایش توانایی و روحیه کارآفرینی و ایده پردازی دانشجویان و همچنین ارتباط مؤثر و شفاف بین دانشجویان و صاحبان صنعت و سرمایه مطرح گردید.

مسابقه ایده بازار فرصتی برای شما فراهم می‌آورد تا ایده خود را پرورش دهید و به جمع ایده‌های برتر برسید. سپس در کلاس‌های آموزشی که برایتان در نظر گرفته‌ایم به‌صورت رایگان شرکت کنید تا بتوانید ایده‌تان را بهتر ارائه کنید و داوران و سرمایه‌گذاران را مجاب کنید که ایده شما ایده برتر است.

 در روز برگزاری مسابقه ایده بازار که در روزهای کنفرانس برگزار می‌شد به نفرات برتر تسهیلات ویژه اعطا     می‌گردد و می‌توانند با به دست آوردن تخصص‌ها و گذراندن دوره‌های لازم همچنین معرفی ارتباطات مؤثر در مسیر خود نوآور و توانگر گردند.

روند کلی رویداد ایده بازار

  1. ارسال ایده به ایده بازار تخصصی مهندسی پزشکی دانشگاه شهاب دانش در مهلت تعیین‌شده
  2. بررسی ایده‌های ارسالی توسط داوران و انتخاب ایده‌های برگزیده رویداد
  3. ارائه ایده‌های برگزیده در روز رویداد برابر صاحبان علم و سرمایه و گزینش ایده‌های برتر
  4. حمایت مادی و معنوی از ایده‌ها و سرمایه‌گذاری روی ایده‌های برتر
  5. ایجاد زمینه‌های لازم در جهت ایجاد کسب‌وکار سودآور

 

 

لذا دانشجویان عزیز می‌توانند در این مدت از تاریخ یازدهم خرداد لغایت بیستم آبان با مراجعه به  لینک ثبت ایده مسابقه ملی ایده بازار دانشگاه شهاب دانش  نسبت به ثبت ایده خود اقدام نمایند.

 همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به دفتر مرکز نوآوری دانشگاه واقع در ساختمان اصلی طبقه اول مراجعه نمایید و یا می توانید از طریق راههای ارتباطی اشاره شده در پوستر ایده بازار با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.