کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران

  • روز
  • ساعت
  • دقیقه
  • ثانیه
درباره کنفرانس های مهندسی زیست پزشکی ایران

درباره کنفرانس

بیست و هفتمین کنفرانس ملی و پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی ایران با حمایت انجمن مهندسی زیست پزشکی ایران با هدف گردهمایی متخصصان و پژوهشگران برگزار می‌شود. مباحث اصلی این همایش به شرح زیر است: بیومکانیک ورزش ، بیومکانیک سیالات بیولوژیکی، رباتیک، مدل سازی سیستم‌های بیولوژیکی، انفورماتیک زیستی و پزشکی از راه دور، مهندسی قلب و عروق، مهندسی عصب شناسی و توانبخشی، نانومواد، مهندسی بیومواد، مهندسی مولکولی و سلولی، مهندسی بافت، اندازه گیری مهندسی بیولوژیکی، پردازش تصویر زیست پزشکی، پردازش سیگنال بیولوژیکی، مهندسی بیوشیمیایی و سایر زمینه‌های مرتبط با مهندسی زیست پزشکی.

کجا

شهر تهران پایتخت ایران و مرکز استان تهران است. این شهر پرجمعیت ترین شهر ایران و غرب آسیا بوده و دارای دومین منطقه بزرگ کلانشهری در خاورمیانه است. این شهر از لحاظ جمعیت کلانشهری در رتبه 29 جهان قرار دارد. تهران دارای یک فرودگاه بین المللی (فرودگاه امام خمینی)، یک فرودگاه داخلی (فرودگاه مهرآباد)، یک ایستگاه راه آهن مرکزی، یک سیستم حمل و نقل سریع به نام متروی تهران، یک سامانه اتوبوس تندرو، واگن برقی و شبکه وسیعی از بزرگراه‌ها است.

چه زمانی

سخنرانی ها و ارائه مقالات کنفرانس در روز های پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آذر 1399 و کارگاه های تخصصی در روز چهارشنبه 5 آذر 1399 برگزار می گردند.

تاریخ های مهم

مهلت ارسال مقاله کامل: 22شهریور 1399 اعلام نتایج اولیه ارزیابی مقالات (قبول و رد) : شنبه 19مهر 1399 مهلت ارسال مقاله نسخه نهایی مقالات: جمعه 25 مهر 1399 تاریخ های ثبت نام: نویسندگان از شنبه 12 مهر تا جمعه 25 مهر 1399 شرکت کنندگان از شنبه 12 مهر تا جمعه 7 آذر 1399

سخنران های کلیدی

فهرست سخنران های کلیدی

آقای دکتر رضا شادمهر

آقای دکتر رضا شادمهر

استاد تمام دانشگاه جان هاپکینز

آقای دکتر حسین حسینی تودشکی

آقای دکتر حسین حسینی تودشکی

هنوز تایید نشده است.

دکتر فردریک لساژ

دکتر فردریک لساژ

استاد تمام دانشگاه اکول پلی تکنیک کانادا

خانم دکتر فریبا بهرامی

خانم دکتر فریبا بهرامی

دانشیار دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

برنامه کنفرانس

برنامه کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران

ثبت نام کنفرانس و کارگاه های تخصصی

چهارشنبه 4 آذر 1399

برنامه کنفرانس (روز اول) افتتاحیه

پنجشنبه 6 آذر 1399

برنامه کنفرانس (روز دوم)

جمعه 7 آذر 99

محل برگزاری

اطلاعات محل برگزای، موقعیت فیزیکی و عکس ها

دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

دانشگاه صنعتی امیرکبیر که سابقاً آن را پلی تکنیک تهران می نامیدند، یک دانشگاه تحقیقاتی و عمومی است که در تهران واقع شده است. این دانشگاه اولین دانشگاه صنعتی در ایران  و از آن به عنوان «مادر دانشگاههای مهندسی» یاد می شود.
نشانی:   تهران - میدان ولیعصر - خیابان حافظ - پلاک ۳۵۰ .صندوق پستی :۴۴۱۳-۱۵۸۷۵ دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، دانشکده مهندسی پزشکی
 

اطلاعات اخذ روادید ایران:
1- برای لینک  نشانی الکترونیکی سفارتخانه های ایران مراجعه نمایید.

2- برای اطلاعات مربوط به اخذ ویزا به نشانی اینترنتی مراجعه نمایید.

2- برای دریافت دعوتنامه رسمی از کنفرانس لطفاً نامه درخواست خود را به نشانی ایمیل کنفرانس خطاب به آقای دکتر معینی ارسال نمایید: icbme2020@icbme.ir

 

تسهیلات اقامتی و هتل:

تسهیلات اقامتی و هتل:
در اطراف محل برگزاری کنفرانس هتل ها و محل های اقامت متعددی موجود است. با نزدیک شدن به زمان برگزاری کنفرانس اسامی برخی از آنها را در این قسمت اضافه خواهیم نمود.

1- هتل پارسیان انقلاب
هتل باشکوه و پرآوازه پارسیان انقلاب (رویال گاردن سابق) از سال 1355 در قلب پایتخت ایران واقع شده است. این هتل چهار ستاره با 12 طبقه دارای واحدهای اقامتی متنوع، لوکس و مدرن با تمامی خدمات و امکانات رفاهی به روز می باشد. هتل پارسیان انقلاب با قدمت کهنش در عرصه میهمان نوازی به شما ارمغان آسایش و رفاه با امکانات و تجهیزات مدرن در محیطی آرام و دلنشین با استانداردهای روز دنیا را می دهد.

نشانی:  تهران، خيابان طالقانی بين ولی عصر و حافظ، شماره 341 تلفن: 5-+98-2188937251 
وبسایت کلیک کنید.

هتل هویزه

2- هتل هویزه
هتل هویزه تهران به عنوان هتلی ممتاز و 4 ستاره دارای 150 باب اتاق شامل انواع اتاق‌های رویال، سینگل، دَبِل، یک و دو تخته و همچنین سوئیت‌های خانوادگی با ظرفیت اقامتی 300 تخت در مرکزی‌ترین نقطه تهران واقع شده است.
نشانی: تهران – تقاطع خیابان آیت اله طالقانی و استاد نجات الهی، پلاک 115 - کد پستی : 1598913115
تلفن: +98-2188804344-58
برای وبسایت هتل کلیک کنید.

سوالات متداول

سوال و جواب های متداول