اخبار

سرویس ایاب و ذهاب از سایر شهرها به محل برگزاری کنفرانس و همچنین اقامت در شهر قم
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند طبق برنامه ریزی صورت گرفته، در روزهای برگزاری کنفرانس (چهارشنبه تا جمعه  7 الی 9 آذرماه 1397) راس ساعت 6:15 صبح چند دستگاه اتوبوس ویژه از ترمینال جنوب شهر تهران شرکت کنندگان گرامی را به محل برگزاری کنفرانس در شهر مقدس قم (دانشگاه شهاب دانش) منتقل می کنند. ضمنا پژوهشگران گرامی در صورت تمایل می توانند در پایان هر روز راس ساعت 18 با همین سرویس های ویژه به تهران باز گردند و یا در صورت تمایل با تخفیف ویژه در هتل ها و یا خوابگاه های طرف قرارداد کنفرانس اقامت نمایند (درصد تخفیف و لیست هتل ها و خوابگاه ها متعاقبا اعلام خواهد شد).
ضمنا شرکت کنندگان از سایر شهرها و تهران می توانند از قطارهای به مقصد قم استفاده نمایند و با سرویس های ویژه در نظر گرفته شده در ایستگاه قطار به محل کنفرانس مراجعه نمایند.

پژوهشگران و شرکت کنندگان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو اتوبوس تا 6 آذرماه 1397 با تلفن دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.

صدور مجوز IEEE برای برگزاری سومین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی در دانشگاه شهاب دانش

صدور مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای برگزاری سومین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی در دانشگاه شهاب دانش

پروفسور خوزه خاویر سررانو اولمدو، مدیر آزمایشگاه بیومتریک و نانومواد پزشکی دانشگاه فنی مادرید کشور اسپانیا یکی از سخنرانان کلیدی بیست و پنجمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی شد

پروفسور خوزه خاویر سررانو اولمدو (Professor José Javier Serrano Olmedo) در سال 1996 مدرک  دکترای خود را در مهندسی ارتباطات از مدرسه مهندسی مخابرات (Escuela Tecnica Superior de Ingeniería de Telecomunicación، www.etsit.upm.es) واقع در دانشگاه فنی  مادرید (www.upm.es) دریافت کرد. ایشان از سال 1998 در دانشکده فنی دانشگاه مادرید به عنوان دانشیار مشغول تدریس در زمینه های ابزار الکترونیکی، بیومتریک، بیوسنسورها، فن آوری های نانو، اینترفیس کامپیوتر، مدارک الکترونیکی سلامت و مهندسی بالینی می باشند. ایشان دبیر علمی برنامه دکترا در مهندسی پزشکی (http://docencia.gbt.tfo.upm.es/dib) و مدیرگروه رشته کارشناسی ارشد مهندسی بالینی بر اساس یک توافق نامه دانشگاهی بین UPM و مدرسه کسب و کار وست فیلد  (westfield.education/wp/educacion-continua). می باشند. ایشان همچنین عضو شبکه مرکز تحقیقات بیومدیکال  که در زمینه های بیومهندسی، نانومواد پزشکی  و بیومواد در مرکز فن آوری های بیومدیکال تحقیق میکنند، هستند (www.ciber-bbn.es) و همینطور عضو انجمن اسپانیایی مهندسی پزشکی  (www.seib.org) نیز می باشند. بیشتر کارهای پژوهشی ایشان در زمینه ابزار دقیق، با استفاده از ویژگی های مواد نیمه هادی، شبکه های حسگر و ابزارهای لرزه ای می باشد، اما در حال حاضر بیشتر تحقیقات پروفسور در زمینه  توسعه تکنولوژی بیومدیکال متمرکز است. پروفسور مدیر آزمایشگاه بیومتریک و نانومواد پزشکی دانشکده CTB-UPM و همچنین عضو گروه فن آوری های پشتیبانی از زندگی (www.lst.tfo.upm.es) دانشگاه فنی مادرید می باشند. زمینه های تحقیقاتی که در این آزمایشگاه دنبال می شوند، عمدتا فناوری های نانومواد، به طور عمده با استفاده از نانوذرات، توسعه سیستم های سنجش گریو سنج (QCR) و تجهیزات الکترومغناطیسی، به ویژه سیستم های شنوایی سنجی هدفمند و تکنولوژی های قابل دسترس و کمک های مبتنی بر بازی های جدی، و تکنولوژی واقعیت افزوده  (http://eglance.ctb.upm.es/en/eglance-en) می باشند.