اخبار

اعلام نتایج داوری

بسمه تعالی

به اطلاع نویسندگان مقالات ارسالی به بیست و ششمین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی می رساند، جلسه کمیته علمی کنفرانس در روز چهارشنبه ۹۸/۷/۱۷ برگزار شد و بخش زیادی از مقالات تعیین تکلیف گردید. شما میتوانید با مراجعه به سیستم ارسال مقالات وضعیت مقاله خود را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که تعدادی از مقالات به تعداد کافی داوری نشده است، که تا پایان مهر ماه تعیین تکلیف خواهند شد. لطفا نویسندگان مقالاتی که پذیرفته شده اند تا قبل از تاریخ ۹۸/۸/۱۵ نسبت به انجام اصلاحات درخواستی داوران و بارگذاری فایل به دو صورت PDF و Word اقدام نمایند.

 

با تشکر

کمیته علمی کنفرانس

امکان چاپ در مجله Computers and Electrical Engineering

برنامه ریزی شده است که مقالات برتر ارایه شده در کنفرانس در صورت تمایل نویسندگان در مجله Computers and Electrical Engineering که مربوط به انتشاراتElsevier می باشد​ و دارای ضریب تاثیر 2.189 است پس از اصلاحات و بسط چاپ شوند. اطلاعات دقیق تر آن متعاقبا اعلام خواهد شدبدیهی است این مقالات نمی توانند در IEEE ایندکس شوند.

سخنرانی دکتر بهراد نوعدوست و دکتر ندا ناطق

دکتر بهراد نوعدوست و دکتر ندا ناطق از دانشگاه یوتا در بیست و ششمین کنفرانس مهندسی پزشکی ایران سخنرانی خواهند داشت. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به لینک http://www.icbme.ir/speakers مراجعه فرمایید.